فردان مشاور مالیاتی

استخدام حسابدار

از آنجا که استخدام نیروی مناسب حسابداری در شرکتها همواره یکی از پرچالش ترین امور بوده است و مستلزم صرف زمان و انرژی و مبالغ گاه بیش از حد توسط مدیران شرکتها بوده است، موسسه فردان با توجه به تجربه سالیان طولانی آموزش و تربیت حسابداران متخصص و کارآمد آمادگی استخدام و اعزام کارمند متبحر در حسابداری در سطوح حرفه ای با توجه به نیازسنجی دقیق شرکت مشتری می نماید.


فرایند استخدام در موسسه فردان شامل مصاحبه های کتبی و شفاهی، آزمون توانایی حسابدار به صورت عملی و تئوریک است.

فردان مشاور مالیاتی

سطوح مختلف حسابدار

امکان استخدام حسابدار در سطوح حرفه ای و سمت های شغلی ذیل وجود دارد:

  • کمک حسابدار
  • حسابدار
  • حسابدار ارشد
  • رئیس حسابداری
  • مدیر مالی
  • مشاور مالی
  • تحلیلگر مالی

استخدام حسابدار

مراحل استخدام حسابدار

موسسه فردان ابتدا نیاز مشتری به نیروی انسانی بخش مالی و حسابداری را بر اساس حجم فعالیت، نوع صنعت، توان مالی پرداخت حقوق، میزان فضای اداری و چارچوبهای سازمانی و اخلاقی شرکت می‌سنجد و سپس چندین گزینه از مناسب ترین کارمندها مطابق با این شرایط را به مدیریت شرکت مشتری پیشنهاد نموده تا سرانجام با حضور در شرکت و تایید ایشان گزینه نهایی استخدام شود.


استخدام حسابدار

انواع قرارداد حسابدار

امکان استخدام حسابدار با توجه به نیازسنجی انجام شده و نظر مدیریت مشتری به صورت پاره وقت و تمام وقت وجود دارد و ممکن است این استخدام به عنوان تنها خدمت ارائه شده از سوی موسسه فردان به مشتری باشد یا اینکه به عنوان یکی از خدمات ارائه شده طی قرارداد مالی یا مالیاتی انجام پذیرد.


کاریابی حسابداری فردان

شایان ذکر است موسسه فردان با توجه به تجربه خود در استخدام حسابدار به عنوان یکی از اصلی ترین لازمه های موفقیت ساختار مالی یک شرکت برای اولین بار در ایران، اقدام به ایجاد وب سایت جامع “کاریابی حسابداری” با عنوان “فردان حسابدار” به نشانی اینترنتی http://FardanHesabdar.ir نموده است.

کاریابی حسابداری فردان حسابدار در دو بخش خدمات ارائه می‌نماید:

بخش کارفرما: در این بخش شرکتها و کارفرمایانی که در جستجوی کارمند مناسب حسابدار هستند با عضویت در سایت امکان جستجو در پایگاه اطلاعاتی جامعی از کارجویان حسابداری با امکان گزینش دقیق و هدفمند را خواهند داشت.

بخش کارجو: در این بخش کلیه کارجویان حرفه حسابداری امکان ثبت رزومه و شرکت در فرایندهای توانایی سنجی موسسه فردان جهت قرار گرفتن نامشان در پایگاه اطلاعاتی جامع کارجویان حسابداری جهت معرفی به کارفرمایان را خواهند داشت.


در صورت نیاز به خدمات مربوط به استخدام حسابدار یا سایر خدمات مالیاتی گروه فردان مشخصات خود را ثبت فرمایید.

کارشناسان فردان در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول

سطوح مختلف شغل حسابداری چیست؟

کمک حسابدار، حسابدار، رئیس حسابداری، مدیر مالی، معاون مالی، مشاور مالی و تحلیلگر مالی سطوح متداول حرفه حسابداری است. آشنایی با استخدام حسابدار

انواع قرارداد حسابداری کدام است؟

قراردادهای حسابداری میتواند به صورت استخدام تمام وقت، پاره وقت و کار معین باشد. آشنایی با استخدام حسابدار

کاریابی حسابداری چیست؟

در ایران کاریابی تخصصی حسابداری آنلاین با عنوان کاریابی حسابداری فردان فعالیت میکند. فردان حسابدار