Additionally, paste this code immediately after the opening tag: چه کسانی مشمول مالیات نیستند ؟ – - فردان مشاور مالیاتی– فردان مشاور مالیاتی

چه کسانی مشمول مالیات نیستند ؟

0

سلام. آیا جانبازان مشمول مالیات نیستند ؟ من جانباز بالای 60 درصد هستم ، اگر مغازه یا شرکتی داشته باشم آیا معاف از مالیات هستم ؟

آبان ۳۰, ۱۳۹۹
نام
ایمیل

1
0

سلام.

خیر جانبازان معافیت مالیاتی خاصی در خصوص مالیات بر درامدشان ندارند. چه به عنوان شخص حقیقی فعالیت کنید چه به عنوان شرکت

اما جانبازان در صورت دریافت حقوق از مالیات بر درامد حقوق معاف هستند.

کلا هر گونه معافیت مالیاتی باید میتند به یک ماده قانونی باشد و جز این اشخاص غیر مشمول مالیات در ماده 2 قانون مالیاتهای مستقیم شرح داده شده است که عموما شامل وزارتخانه ها و موسسات دولتیو شهرداری ها و … هستند.

 

فردان مشاور شما

اشتراک گذاری
نام
ایمیل

پاسخ شما

نام
ایمیل