Additionally, paste this code immediately after the opening tag: معافیت مالیاتی شهرداری ها – - فردان مشاور مالیاتی– فردان مشاور مالیاتی

معافیت مالیاتی شهرداری ها

0

سلام. من حسابدار یکی از واحدهای تابعه شهرداری هستم. آیا ما معاف از مالیات هستیم ؟
جز فعالیتهای عادی شرکت ما اموال مازاد را میفروشیم .

آبان ۳۰, ۱۳۹۹
نام
ایمیل

1
0

سلام.

مطابق ماده 2 قانون مالیاتهای مستقیم شهرداری ها مشمول مالیات نیستند. اما دقت بفرمایید اگر محل فعالیت شما شرکتی دارای شخصیت حقوقی مجزا از شهرداری است و جزو واحدهای سازمانی شهرداری نیستید مشمول مالیات خواهید بود.

 

فردان مشاور شما

اشتراک گذاری
نام
ایمیل

پاسخ شما

نام
ایمیل